Workshopy jsou naší specialitou. Jsou ideálním interaktivním doprovodným programem pro Vaší akci. Obohatí návštěvníky o nové zkušenosti nebo v nich probudí kreativitu! Podívejte se na naší nabídku.


Tvarování z balónků je naším bestselerem v nabídce workshopů.

Balónky milují děti i dospělí a to se nám potvrzuje na každé naší akci.

Balónky tvaruje přímo klaun Bambulík nebo jeden z našich profi balónkářů, dle Vašeho přání. Z balónků dokáží vykouzlit mnoho různých zvířátek či věcí, které si pak návštěvníci odnášejí domů jako originální dáreček.

Tento workshop rozhodně vykouzlí hromadu rozzářených očí a úsměvů od ucha k uchu na tváři!

Workshop nabízíme v různých verzích.


Žonglování je opravdovým kouzlem pro tělo i duši. Má jednoduchou definici a to vyhazování 3 a více míčků do vzduchu a jejich následné chytání. Zní to jednoduše, ale opak může být pravdou a musí se to vyzkoušet!

Při tomto workshopu si návštěvníci mohou vyzkoušet různé druhy žonglovacích rekvizit jako například: míčky, kužely, kruhy, diabola, ale také žonglovací talíře a jízdu na jednokolce. To vše pod dozorem "velmistra" klauna Bambulíka nebo jednoho z našich animátorů, který návštěvníkům vše vysvětlí, jelikož je bezpečnost prioritou.

Žonglo-workshop je originální interaktivní aktivitou na Vaší akci, kterou návštěvníci rozhodně ocení! FOTOGRAFIE Z NAŠICH AKCÍ

Napiště nám!

Potřebujete doplňující informace, cenovou nabídku, nebo máte jiné otázky? Napište nám přes náš kontaktní formulář zde ↙️