O nás


Krásný den,

Vítejte na naší webové stránce, kde se skrývá pestrobarevný svět zábavy a radosti! 

Jmenuji se Tomáš Horváth, a je mi ctí, že jste se zastavili a máte zájem dozvědět se více o naší firmě.

Od roku 2010 jsme se s láskou věnovali rozveselování nejen dětí, ale i dospělých. Procestovali jsme mnoho koutů naší krásné republiky a přinesli úsměv na mnoho tváří.

Naše produkce zahrnuje nejen soukromé události, jako jsou narozeninové oslavy, ale také spolupráci s firmami, městy, obcemi a kulturními organizacemi. Jsme hrdí na to, že jsme schopni plnit různorodé požadavky a potřeby našich klientů. V naší nabídce najdete široký výběr tematických pořadů, workshopů a dalších doprovodných aktivit.

Každý z našich pořadů je originální a vzniká za ním hromada lásky a kreativity. Není pro nás větší odměnou než úsměv na tváři dětí a pozitivní recenze od rodičů. Jsme tady proto, abychom vám přinesli nezapomenutelné zážitky plné radosti a smíchu. Doufáme, že se vám na naší webové stránce líbí a těšíme se na možnou spolupráci.


S pozdravem a přáním krásného dne,

Tomáš Horváth


Vítejte ve světě Klauna Bambulíka - naší nejoblíbenější postavičky, která nás provází od samého začátku. Bambulík není jen klaun, je to skvělý kamarád pro malé i velké diváky.

Jako opravdový klaun má mnoho dovedností a to samozřejmě v jeho vlastním, nezaměnitelném stylu! Zvládá kouzelnictví, žonglování a věřte nám, i kdyby se náhodou rozhodl pro výlet do vesmíru, udělal by to s úsměvem.

Jeho schopnost vykouzlit úsměv na tváři je prostě neuvěřitelná, a když to nejde, má v záloze svůj neodolatelný situační humor a úžasné výtvory z balónků.

Ale to není vše! Bambulík má také mnoho pohádkových kamarádů, které s radostí představuje na svých show. Můžete se těšit na setkání s těmito pohádkovými postavičkami, které Bambulík s láskou přivádí přímo k vám.

Připojte se k nám na nezapomenutelnou cestu plnou smíchu, kouzel a přátelství. Bambulík a jeho pohádkoví kamarádi se na Vás už teď těší!


Recenze

Pan Tomáš je nadmíru flexibilní. Nejen, že zvládá animaci, ale v rámci dětské diskotéky připravil i soutěže, kouzlení i balonkovou show.
Můžeme jen doporučit. Děkujeme!

Loketský dráček 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Krásná narozeninová párty pro 12 dětiček byla super, děti byly nadšené a více než dvouhodinový program je naprosto pohltil. Balónky mají doma ještě dnes....děkujeme moc

Jana Slouková

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


Úžasné zpestření dětské oslavy, 

zábava pro děti i dospělé, doporučuji

Julie Ladičová

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bambulíkovo kouzelné Velikonoce -  Sokolov 2023

Vřele doporučuji, moc děkuji za pěkné vystoupení dětičky si to užili

Petra Bobková

zdroj Facebook