Doprovodný program je základ každé akce! Naše firma nabízí širokou škálu doprovodných programů pro děti i dospělé.Zkušený animátor je základ pro dobře probíhající doprovodný program! 

A my je máme!

Naši šikovní animátoři se postarají o hladký průběh akce a jsou proškoleni na práci s dětmi a doprovodný program, který může právě u Vás probíhat.Naše workshopy jsou ideálním zpestřením Vaší akce. 

Kliknutím na ikonku se dostanete přímo do sekce s konkrétními workshopy.

Najdete zde balónkáře, nebo interaktivní dílničky.


Maskoty děti milují! 

Pohádkové postavičky, které děti znají z pohádek a seriálů ožijí v životní velikosti na Vašich akcí. Tancují s dětmi, fotí se s nimi, inu jsou tam jen pro ně!

Každý náš pohádkový maskot je samozřejmě zkušený animátor.

Nabízíme maskoty různých postaviček.


Herní aktivity jsou výborným zabavením dětí v průběhu celého programu.

Máme zkušenost s organizováním celých dětských zón, které naplníme nejrůznějšími aktivitami a děti se tam vyřádí do syta.

Nabízíme například: Obří terč, mega puzzle, překážkové dráhy, hody na cíl a další.Malování na obličej je dnes již součástí skoro každé akce a využívají ho děti i dospělí.

Svěřte se do rukou našich zkušených malířů a staňte se na okamžik vaší oblíbenou akční postavičkou, vílou a nebo třeba čarodějnicí!


Bublinky má rád každý a ty obří má rád každý ještě víc!

Na našem stanovišti si můžete vyzkoušet mistrovství bublinářů a pomocí nástrojů a ideálně lehkého vánku vytvořit tu největší bublinu, kterou jste kdy udělali! K tomu samozřejmě máme i menší bublifuky, aby se ostatní přeci nenudili!

Napište nám!

Potřebujete doplňující informace, nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište nám jednoduše pomocí našeho formuláře zde ↙️