Vánoční čas je ten nejkouzelnější v roce a klaun Bambulík má pro každou chvilku tohoto času připravené skvělé pořady. Dovolte nám je představit.

V předvečer svého svátku, za námi přichází Svatý Mikuláš se zástupcem pekla a nebe, a obdarovává všechny hodné dětičky. Pro tento kouzelný čas máme připravený jak zábavný pořad, tak i kompletní zajištění Vaší mikulášské besídky.


BAMBULÍKOVA PEKELNÁ SHOW

Délka pořadu: 60 minut

Obsah pořadu:

 • Kouzelnická show
 • Světelná show
 • Žonglování
 • Animační program
 • Soutěžní pásmo o tématické ceny

Popis pořadu:

Všechna sranda má své meze a to dokonce platí i v horoucím pekle. Čertík Bambulík překročil míru trpělivosti samotného Lucifera! Ten se rozběsnil a za trest poslal čertíka do světa lidí. Je jen na něm a hlavně na divácích, jestli se vrátí zpět domů a nebo bude muset zůstat ve světe lidí. Pořad je plný čertovsky vykutálených kouzel, které překvapí malé i velké, dále pekelných soutěží, ve kterých se hraje o super tématické ceny a nebo také například ďábelsky nebezpečným žonglováním, při kterém tuhne i čertovská krev!

Bambulíkova pekelná show je ideálním programem pro předvánoční čas v období příchodu Mikuláše. Například přímo pro mikulášské besídky, nebo pro rozsvěcení vánočního stromu a podobně.


DOPROVODNÝ PROGRAM PRO TENTO ČAS

Děláte velkou akci a zábavný pořad se Vám nehodí?

Pro období  adventu a příchodu Mikuláše, jsme Vám vybrali ideální doprovodný program.

Pořádáte mikulášskou besídku, či jinou vánoční akci a schází Vám tradiční mikulášská trojice? To není problém! Naše agentura disponuje všemi kostýmy a proškolenými animátory, kteří Vám udělají tu správnou mikulášskou nadílku.

Další možností je i například oživení Vaší vánoční akce pouze s Mikulášem a anděly, nebo samotným Mikulášem. 

Začátkem adventního času děti začínají psát dopisy Ježíškovi.

A aby měli jistotu, že se jejich dopis určitě doručí tam, kam patří, máme tady naší Ježíškovu poštu. Na naší poštovní přepážce své dopisy předají nebezkému poslovi, který jim vydá i originální potvrzení s razítkem o přijetí psaní. Je možnost i mobilního nebeského posla mezi návštěvníky akce, který do své kabely sesbírá všechny dopisy a vydá i potřebná potvrzení. 

Skřítkova vánoční dílna je ideálním interaktivním programem pro Vaší vánoční akci.

Je na výběr z mnoha tematických možností kreativního vytváření a to vše pod dohledem našich zkušených skřítků. Děti si z Vaší vánoční akce odnesou krásný dárek a pohádkovou vzpomínku.

Na tradice se velice často zapomíná a právě proto tu máme tento interaktivní zábavný pořad, který všechny návštěvníky provede Vánocemi jak mají být!


VÁNOCE S BAMBULÍKEM

Délka pořadu: 80 minut

Obsah pořadu:

 • Vánoční tradice
 • Animační program
 • Kouzelnická show
 • Balónková show
 • Soutěže spjaté s tradicemi
 • Pohádkoví maskoti
 • Vánoční dekorace pódia

Popis pořadu:

Vánoční čas je ten nejkouzelnější v roce a klaun Bambulík si připravil speciální vánoční pořad. V něm se vydá po hlavních Vánočních tradicích a všechny je zábavnou a interaktivní formou předvede našim malým divákům. S tím mu samozřejmě pomůžou jeho pohádkoví kamarádi. Pořad je zároveň plný soutěží, ze kterých si děti odnesou krásné vánoční balíčky. Vánoce s Bambulíkem je dokonalým programem pro Vaší akci v předvánočním období.

Dále je možnost obohatit pořad o náš vánoční doprovodný program s animátory.

Fotogalerie

Napiště nám!

Potřebujete doplňující informace, cenovou nabídku, nebo jakýkoliv jiný dotaz? Napište nám přes kontaktní formulář zde